Miercuri, 22/11/2017, 15:51:26
Principală Înregistrare RSS
Bine aţi venit, Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
Pagina 1 din 11
Forum » Discutii generale » Sugestii/Reclamatii » o mica propunere (bine hai sa vedem ce am eu de zis)
o mica propunere
FaNexDData: Miercuri, 25/01/2012, 00:53:19 | Mesaj # 1
-FaNe-
Grup: Utilizatori
Premii: 0
Reputaţie: 1
Status: Offline
stiu k la majoritatea o sa vi sa para o prostie ceea ce o sa propun acum , iar altii o sa critice chestia asta . dar totusi eu zic k este ceva bun . Propun sa avem grija de site-ul acesta , pentru ca nu vreau sa fie doar o fitza pe moment sa ne laudam prin scoli si orase si ce mai doresc inimioarele voastre , k vezi doamne avem si noi un forum la geografie , zic sa ne implicam cu totii , chiar dak nu se poate foarte mult , sa aducem vizitatori si oameni care sa ne citeasca viitoarele articole . Chiar dak majoritatea dintre noi avem 15-16 ani putem face un sacrificiu si sa ajutam acest site sa devina unu dintre cele mai bune , nu avem nimic de pierdut , ba chiar avem de castigat multe chestii .

acum stiu k majoritatea dintre cei ce o sa citeasca acest mesaj o sa zica chestii de genul "dar vai , cum sa nu ? o sa avem grija de site si etc" , ii rog pe acesti colegi sa se gandeasca de 2 oric inainte sa zica asta .

Bine Multumesc pt atentie:D
VA PWPA JEAN

Forum » Discutii generale » Sugestii/Reclamatii » o mica propunere (bine hai sa vedem ce am eu de zis)
Pagina 1 din 11
Căutare: